İnstagram Nasıl Kalın Yazı Yazılır?

İnstagram nasıl kalın yazı yazılır? İnsanların standart metni kalın ve italik yazı tipleriyle değiştirdiği İnstagram ve Facebook’ta gönderiler görmüş olabilirsiniz. Bunu yapan insanların İnstagram kalın yazma özelliğini kullandığını öğrendikten sonra bunun nasıl yapıldığını merak etmişsinizdir. Kafanız karışabilir, “Bu insanlar bunu nasıl yapıyor?” Bilmek istiyorsunuz. Bugün size sosyal medya beslemelerine göz atan insanların dikkatini çekmek için yazı tipini tam olarak nasıl değiştireceğinizi anlatacağım. İnstagram kalın metin ve diğer yazı tiplerinin nasıl kullanılacağını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İnstagram nasıl kalın yazı yazılır?

Okuması daha kolay görünen altyazılar daha çekici. İnstagram kalın yazı ve metin görsel olarak küçüktür ve alt başlıklar okuyucu sayısı açısından çok önemlidir. Bu, Instagram’da aradığınız tüm iyi şeyler değil, sizin için daha fazla yorum ve daha samimi katılım anlamına gelir. Şimdi sizler de İnstagram nasıl kalın yazı yazılabilir? işleminin nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsunuz. Peki istagram kalın yazı yazma nasıl yapılır?

İnstagram Kalın Metin Yazmak İçin Yöntem

İnstagram sayfası normal bir html editörü olduğundan, kalın metin yazma için başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kalın yazı yazmaktan başka çare yok. Yapmanız gereken, mevcut metni kalın veya italik hale getirmek, ardından kalın metin oluşturucuyu kopyalayıp yapıştırmaktır (site bunu kalın metne dönüştürür.

1-) https://lingojam.com/BoldLetters

2-) https://fsymbols.com/generators/blackboard-bold-double-struck/
  • Yukarıdaki kalın yazı yazma web sitelerinden birine tıkla.
  • Ardından yazınızı burada yazın
  • Daha sonra yazınızı kopyalayın ve ardından instagram whatsapp ya da facebook paylaşım yapmak istediğiniz sosyal medya gönderisine yapıştırın. 
  • Dilerseniz bu sitelerde bulunan tüm stil ve yazı tiplerinden faydalanabilirsiniz.
  • Gerekli bilgi yeterli gelmediyse yorum atarak yardım isteye bilirsiniz.

Kısacası İnstagram nasıl kalın yazı yazılır? için hazırladığınız mevcut kalın metni kopyalayıp diğer sitelere ayarları değiştirmeden yapıştırmanız yeterlidir.

İnstagram Bunu Nasıl Algılar?

İnstagram da bu ve bunun gibi birçok özellik bulunmaktadır. Bu özellikler intagram da sizlerin daha iyi görünmesini sağlar. Daha dikkat çekicilik katar. İnstagram da bir çok kalın yazma özelliği bulunmaktadır. Kalın yazma ve bir çok instagram özelliği için son sayfa haberi takip etmeyi unutmayın.

One thought on “İnstagram Nasıl Kalın Yazı Yazılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir